O mnie

Moja Historia

Jak to się zaczęło…

Ukończyłem kurs najlepszej szkoły hipnozy na świecie OMNI HYPNOSIS dzięki której posiadam wiedzę i umiejętności by pomagać innym.

Proces hipnotyczny, którego nauczyłem się na szkoleniu również posiada międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001.

Nieprzerwanie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w licznych kursach.

Odkąd pamiętam pomagam ludziom, zdobywając tytuł hipnoterapeuty robię to szybciej i skuteczniej aż po dzień dzisiejszy z wysoką skutecznością.

Kamil Hader – hipnoterapeuta i założyciel HipnoHader

Moje Certyfikaty

Certified Hypnotherapist

National Build of Hypnotists

Certified Hypnotherapist

Omni Hypnosis Training Center

Certified Hypnotherapist

Moje kwalifikacje

Szkoła hipnozy OMNI HYPNOSIS

Zapraszamy do zapoznania się z moimi certyfikatami uzyskanymi na etapie zdobywania wiedzy o hipnozie oraz hipnoterapii. Dzięki nim, masz pewność, że moje usługi są wykonane z najwyższą starannością i profesjonalizmem.

Jestem doświadczonym specjalistą, którzy stale poszerza swoją wiedzę i umiejętności, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Skorzystaj z mojej usług i przekonaj się jak skuteczna może być hipnoterapia!

OMNI HYPNOSIS TRAINING CENTER

OMNI HYPNOSIS TRAINING CENTER istnieje od 1979 roku. Założona przez Geralda F. Kenia szybko zyskała miano najlepszej szkoły hipnozy na świecie.

Wśród nazwisk hipnotyzerów i hipnoterapeutów odnoszących największe sukcesy, większość szkoliła się właśnie w OMNI HTC.

ISO 9001

proces terapeutyczny, którego doświadczysz podczas sesji posiada ISO 9001.

OMNI HYPNOSIS TRAINING CENTER jako pierwsza (i jedyna) szkoła hipnozy uzyskała te certyfikaty.

0 +
Przeprowadzonych sesji terapeutycznych

O mnie

Moja misja

W moim życiu długo szukałem odpowiedzi jak mogę skutecznie pomóc sobie. Testowałem wiele różnych technik, diet, terapii i żadna z nich nie przyniosła takiego efektu jak hipnoza.

Nagle na mojej ścieżce życiowej pojawiła się hipnoterapia, zachwycony jej skutecznością i możliwościami postanowiłem zdobyć kompetencje w tym kierunku, aby móc zmieniać życie innych na lepsze.

Moją misją jest dotrzeć i pomóc jak największej ilości ludzi. Patrząc na to co dzieje się w Polsce i na świecie i widziąc jak duża część ludzi zmaga się z różnego rodzaju problemami natury psychicznej i psychosomatycznej, podjąłem decyzję, że będę pomagał ludziom w tym również Tobie.

Nie zwlekaj z decyzją twoja szansa na lepsze jutro zaczyna się już dziś. Skorzystaj z darmowej konsultacji i dowiedz się jak mogę Tobie pomóc.

0 +

Lat doświadczenia

0 +

Zadowolonych klientów

0 +

Godzin auto terapii

0 +

Przeprowadzonych sesji

Dzięki hipnozie

Możemy zajrzeć w głąb siebie!

Zapoznaj się z moim wywiadem dla gazety!

Problemy w związkach, lęki, traumy, blokady uniemożliwiające rozwój biznesu, strach przed wystąpieniami publicznymi, powolna regeneracja ciała, choroby. To wszystko kryje się w naszej podświadomości, a jednym z najlepszych sposobów na pozbycie się tego typu problemów jest hipnoza. Tak, tak, dla wielu brzmi ona tajem-niczo, wręcz niebezpiecznie. Ale okazuje się, że to sprawdzona, w pełni przebadana i polecana metoda terapeutyczna, akceptowana również przez kościół katolicki. Czym jest hipnoza, i jak dzięki niej możemy sobie pomóc?

Opinie o mnie

Zobacz, co piszą o mnie moi klienci

Ania K. 7 września 2022

Kamil jest świetnym specjalistą a do tego ciepłym i życzliwym człowiekiem. Stale poszerza swoją wiedzę, praca z Kamilem pomogła mi uporać się problemami, oraz lepiej poznałam siebie. Poprawiły mi się relacje z otoczeniem, dużo lepiej sobie radzę ze stresem i w końcu cieszę się życiem. Hipnoterapia z Kamilem byłam moim przełomem w życiu, która dokonała zmiany na lepsze. Współpracę z nim będę miło wspominać. Zdecydowanie polecam.

Paweł O. 19 września 2021

Trafiłem do Kamila przypadkiem. Pomógł mi się uporać z traumatycznymi przeżyciami z dzieciństwa. Nie do końca w tą formę terapii wierzyłem, ale nie miałem innego pomysłu jak sobie pomóc. Teraz widzę poprawę ja i co najważniejsze również moja żona. przeżycia podczas hipnozy niezapomniane. Bardzo mi pomógł.

Monika P. 23 sierpnia 2021

Podczas sesji z Kamilem rozpracowałam to, co mnie blokowało od długiego czasu, a wcześniej nie byłam w stanie sobie z tym poradzić. Polecam Kamila jako 100% profesjonalistę - wyjaśnił mi cały proces, co będzie się działo, czego mogę się spodziewać podczas sesji i po nich. Mimo, że hipnoza była dla mnie nowym doświadczeniem czuła się bezpieczna i wiedziałam, że "jestem w dobrych rękach".

Piotr M. 28 kwietnia 2021

Świetny specjalista, z bardzo profesjonalnym podejściem do pracy. Pomógł mi odnaleźć przyczynę lęków, które wpływały negatywnie na moje relacje z bliskimi osobami. Polecam serdecznie!

Alicja K. 26 kwietnia 2021

Kamil jest super profesjonalny w swojej pracy. Posiada unikalne umiejętności podejścia do ludzi przez co współpraca jest miła, relaksująca, jednocześnie pozostająca na wysokim profesjonalnym poziomie. Uzyskałam nieocenioną pomoc w rozwiązaniu moich problemów za co bardzo dziękuję.

Mateusz P. 25 kwietnia 2021

Kamil bardzo fajnie prowadzi sesje, współpraca to czysta przyjemność. Rozwiązaliśmy sprawy z którymi przyszedłem więc jestem mega zadowolony. W ramach ciekawostki dodam, że niektóre zmiany są zauważalne bardziej, po pewnym czasie. Oczywiście należy pamiętać, że sukces można osiągnąć jeśli się tego chce.

Magdalena B. 24 kwietnia 2021

Wahałam się co do terapii ale darmowe konsultacje, które ma w ofercie Kamil ostatecznie mnie przekonały. Kamil to profesjonalny hipnoterapeuta, miły, cierpliwy i rzetelny. Mój problem udało się nam rozwiązać w 4 sesje. Poprawiło to mój komfort życia i w końcu ruszyłam do przodu. 🙂